KONST / Litografier / Färglitografi 12544145
nr 1254 4145
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Ballerina. Signerad, numrerad 15/190. Motivet: 37x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:55:14
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr